Popis chaty a foto

Stylová chata Rapant s kapacitou 12 osob stojí na samotě u lesa v obci  Vysoký Potok v blízkosti 8 kilometrů od známého turistického centra Dolní Morava, které kromě kilometrů sjezdovek nabízí také Mamutíkův vodní park, Stezku v oblacích, nebo bobovou dráhu a lanový park.

V okolí chaty nejsou žádné další rekreační objekty, což zaručuje naprostý klid pro Vaši letní nebo zimní dovolenou, popř. zde nebudete Vy nikoho rušit).

Chata je vybavená k celoročnímu užívání.
Ubytování na chatě
Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 2 až 12 osob ve 3 ložnicích.

Společenská místnost s kamny

Přízemí:  V přízemí naleznete stylovou verandu ověšenou loveckými trofejemi, společenskou místnost s dobovým jídelním stolem a kachlovými kamny s pecí, koupelnu (+WC) a kuchyň.

První patro:  V prvním patře chaty se nachází sociální zařízení (WC) a dvě ložnice. První

První patro

samostatná ložnice je vybavena dvoulůžkem, druhá ložnice je vybavená 2 x dvoulůžkem a 1 x samostatné lůžko.

Z druhé ložnice je přístup do třetí podkrovní ložnice, kde je celkem 7 lůžek (2 x dvě lůžka, 3x lůžko) V prvním patře je z první a druhé ložnice možný vstup na balkón, ze kterého je úžasný výhled na okolní krajinu.

Doprava, parkování: Přístup k chatě je po silnici z obce Malá Morava část Vysoký Potok. Silnice je nově vyasfaltovaná a udržovaná i v zimě. U chaty je možné zaparkovat cca 4 vozidla.

Obchody, restaurace: Supermarkety se nachází v nedalekém městě Králíky popř. Hanušovice (10km). Nejbližší restaurace je Severomoravská chata (3km) a Rybářská bašta (4 km), kde naleznete rybí speciality z místního pstruhařství.

Kuchyň

Kuchyň
Plně vybavená kuchyň (rychlovarná konvice, sporák, mikrovlná trouba, lednice s mrazákem, toastovač, nádobí pro cca 12 osob).

Zábava

Vybavení u chaty je přizpůsobeno pro rodiny s dětmi, kde si Vaše ratolesti vyhrají na čerstvém horském vzduchu a naleznou spoustu možností her, která okolní příroda nabízí. U chaty je možné využít houpačku hned vedle parkoviště, dále ruské kuželky, které zabaví i rodiče. U potoka pod chatou se mohou děti v letních měsících zabavit stavěním vodních přehrad, nebo využít přírodní houpačku na stromě. Pro nejmenší zde máme pískoviště s dětskými hračkami na bábovičky.

V zimních měsících si můžete představení lesní zvěře u našeho krmelce užívat vesele v teplíčku za okny v chatě. A pro dlouhé večery tu máme společenské deskové hry pro děti i dospělé, radio, nebo možnost sledování televize s DVD přehrávačem a satelitem.

A pro rodiče tady máme možnost využití venkovního grilu a stylového posezení. Pro milovníky piva je zde možnost zajištění výčepu a sudového piva v nedalekém pivovaru Holba.